| LittleLady a întrebat:

Am nevoie de un site de edit photo dar pe care pot crea poze cu text. Am incercat pe unele site-uri, dar nu pot pune text.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ca să scrii text pe poze e suficient programul Paint din Windows. Dpentru retușuri relativ minore, poți folosi uneltele de prelucrare din utilitarul IrfanView (un excelent program free de vizualizare și retuș poze).

| nusestie123 a răspuns:

Site? De edit?

SFAAT: Descarca Photoshop CS6. Nu te mai strofoca cu acele site-uri ca nu sunt bune de nimic. Vrei sa faci ceva calumea? Ia photoshop. Nu? Ramai in continuare pe site-uri.