| FazekasErvin a întrebat:

Buna am nevoie urgent de ajutor, am de facut 2 CD-uri mp3 pentru radioul din masina cine stie un program de facut sidiuri simplu de folosit si sa imi spuna si pasi pe care trebuie sa ii parcurg de la inceperea pana la finalizarea CD-ului dau funda promit e urgent

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Eu folosesc nero.
nu te complica sa instalezi o versiune foarte noua daca o sa il folosesti doar pentru a crea discuri de mp3.
de asemenea poti utiliza ImgBurn free.

| andreeaPisy a răspuns:

Depinde ce citeste cd playerul tau din masina mp3 sau track

| andreeaPisy a răspuns:

Iti recomand versiunea 9 de la nero este foarte bun pentru asa ceva dupa ce il vei instala dai la data burn nu la audio burn pentru ca la audio iti face tackuri