| anca2002 a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns. Mi s-a blocat hartia in imprimanta * e o hartie rupta * ce pot face s-o scot pls am nevoie urgenta

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Trage de ea.

| Atacator007 a răspuns:

Desfa imprimanta si scoate hartia.

| MarryMarr333333333 a răspuns:

Trage de hartie tare... de obicei la imprimanta mea functioneaza.

| Cutica44 a răspuns:

Deoarece numele meu este de asemenea Anca,m-am hotărât să îți răspund, firește: Du-te cu imprimanta la un service unde ti-o vor demonta(dacă se pricepe cineva din familia ta la aceste lucruri, nu e nevoie neapărată de service), iar foaia va fi scoasa de îndată.Am mai facut și eu acest lucru, deci ai încredere în mine! Imprimanta va fi montata la loc și nici nu se va mai observa că a fost demontata! Succes!