| emilia_7331 a întrebat:

Buna am nevoie urgent de un sfat! am facut un logo cu programul Sothink Logo Maker si mi s-a salvat cu acest progrma intrebarea este ca eu as dori sa il salvez in altceva adica sa pot sa il deschid cu Paint sau Word sau pur si simplu cu un program de imagini dar cand vreau sa fac acest lucru imi apare ca acest file nu este acceptat si nu stiu ce sa fac pentru ca eu trebuie sa il dau unei colege iar aceasta nu are acest proram.as dori un sfat.multumesc!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cand ai facut logo-ul de ce nu l-ai salvat ca jpg sau png? Acum deschide logo-ul acela cu programul tau(Sothink Logo Maker) si apoi fa un print screen cu tastele Fn + PrtScr -> te duci in Paint si dai lipire->il tai ->sa ramana doar poza cu logo si il salvezi ca jpg sau png!
Bafta!