| Oran2000 a întrebat:

am niste probleme cu netu am net de 10mb si el merge pe doar 2mb, sie cineva un program care sa imi mareasca viteza netului?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Marirea vitezei nu tine de client ci de de ISP (provider).
Acesta va mari viteza in doua conditii:
- in cazul in care clientul opteza pentru un tip de abonament superior (mai scump deci viteza mai mare, asa ar trebui sa fie dar nu-i mereu adevarat, din pacate)
- cand el (ISP-ul) va considera ca trebuie sa creasca viteza (competitorii deja au crescut viteza, sau cand vor sa-si faca reclama pentru atragerea de noi clienti)

3 răspunsuri:
| unknown3243 a răspuns:

Nu exista

| TheClassicGuitar a răspuns:

Nu exista asa ceva rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cauta dar nu exista asa un porgram