| anonim_4396 a întrebat:

am o camera web insa fara cd.tot ce scrie pe web este "kd-1306" am cautat pe google dar n-am gasit nimic... unde pot gasi driver pentru modelul asta?

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

In mo in care ai conectat'o la pc, ea iti cere sa instalezi driver. lasi asta la o parte, click dreapta pe my computer, proprietati, hardware, device manager, si iti va aparea acolo numele camere ca si device apartinand PCului cu "?"(semnul intrebarii) semn ca e ceva in neregula cu ea - respectiv neinstalarea driverului. pe baza denumirii ce o gasesti acolo, vei gasi si driverul.
bafta

1 răspuns:
| Uptime_7655 a răspuns:

Vezi ce firma are si baga si firma langa "kd-1306"