| isabelleisabelle a întrebat:

am o cartela cu numar pe cosmote si as vrea sa trec pe orange.se poate sa schimb reteaua, dar sa imi raman numarul de cosmote? Multumesc

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| robbytz11 a răspuns:

Cere informatii despre portabilitate intr-o agentie

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Se poate binenteles,numai ca trebuie sa te duci la cosmote/Orange si sa vb ca vrei sa te muti pe Orange,dar sa ti pastrezi numarul actual.
O sa platesti o suma mica de bani, numai stiu cat am platit eu, ca mi am sch reteaua de ceva timp.
Succes pe mai departe!

| Adusca a răspuns:

Sigur ca se poate. Dar esti pe abonament sau pe cartela reincarcabila?

| justde3a a răspuns:

Da du.te la cosmote sau la Orange.