| abby111 a întrebat:

Buna am o cartela de frog si un telefon lg t320 vreau setarile de la internet am fost la cosmote si mi-au zis ca ei nu au setarile, iar la 1234 am sunat, dar nu am gasit niciunde ceva legat de setarile internetului. va rog frumos sa ma ajutati dau funda.

1 răspuns:
| ColorMusic a răspuns:

Buna! Incearca sa trimiti SMS la 969 si astepti sa-ti trimita ei mesaj si iti spun acolo ce trebuie sa faci! Ex:pentru. a trimite seterile fa asta!
Sper ca te-am putut ajuta!