| Patricia_1421 a întrebat:

Am o facut o tampenie! Am sters din greseala o poza de pe aparatul tatalui meu si inca una foarte importanta, legata de serviciul lui. Aparatul este un Nikon Coolpix S3000. Este posibil sa o pot recupera?

Răspuns Câştigător
| elycrissro a răspuns:

Normal ca se poate, chiar si dupa reformatare.

CardRecovery Recuperare date sterse din telefon si carduri
http://www.byetsoft.com/......rduri.html

Recover My Files Pro v4.6.8.1012 – Recuperare fisiere sterse
http://www.byetsoft.com/......terse.html

| Patricia_1421 explică (pentru elycrissro):

Mi-ai salvat viataaa! Care crezi ca ar fi cel mai bun pentru mine, avand in vedere ca trebuie sa recuperez poza direct de pe aparat? Si cum mai exact se procedeaza?

| elycrissro a răspuns (pentru Patricia_1421):

Patricia Poti incerca care vrei tu, dar incearca sa citesti comentariile de aici :

http://www.byetsoft.com/......terse.html

Nu este chiar asa de greu si sunt sigur ca gasesti pe you tube video despre folosirea programului.
Nu pot face video tutoriale pentru fiecare program in parte, dar acolo ai sa citesti de Marina care are 40 si ceva de ani si sa descurcat cu programul, sigur vei reusi si tu, nu este complicat.

5 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Buna

Din pacate nu se mai poate face nimic sad

| DeathTheKid a răspuns:

Nu,daca o stergi stearsa ramane...stiu cum e:-J

| MysteryMen a răspuns:

Ai putea daca ai cititor de card...cred ca aparatul are card micro sd sau M2 sau daca nu baga cablu de date in cd si este un program pe net se numeste recuva si dai o scanare pe card sau in mem aparatului daca are si sa stii numele pozei si ai foarte mari sanse sa o gasesti. Sper ca te-am ajutathappy