| cucalic a întrebat:

am o intrebare! am telefon nokia 6300, pe el se pot vedea filme?

Răspuns Câştigător
| psyour a răspuns:

Eu am un Nokia 2690 si convertesc filmul in format 3gp cu programul Pazera Free Video to 3GP Converter, apoi ii pun si subtitrare cu programul PocketDivXEncoder.:*:*

5 răspunsuri:
| Alex_9605 a răspuns:

Da, Poti vedea filmulete si filme intregi convertite in 3gp sau mp4.

| Jhonny18Villa a răspuns:

Da! Numai ca fotmatul video trebuie sa fie 3GPP. YouTubeDownloader este un program cu care poti transforma videourile in alte formate sau chiar mp3.Formatul pentru telefon se numeste MobilePhone[3GPP]. Funda?:-)

| Eu.si.atat a răspuns:

? Am avut si eu un N6300 da nu tin minte sa ma fi uitat la filme pe el, abia puteam sa incarc vreo 20 de melodii.rolling on the floor

| Nicholas a răspuns:

Da, cred ca se pot vedea filme pe el. Vizionare placuta.

| halimeh a răspuns:

Da decat daca le incarci de pe calculator