| abcdefgh a întrebat:

Am o intrebare ceva mai complicata.Deci.POt face ceva in asa fel incat prietenii din lista d facebook sa nu l vada p un anumit prieten?laughing Adica ei sa nu poata sa ii ceara acelui (anumit prieten) o cerere de prietenie? Scuzati ma daca nu m am exprimat cum trebuie. Dau fundita si voturi!

Răspuns Câştigător
| Dyenutza98 a răspuns:

Buna! Nu poti face big grin fundita?

1 răspuns:
| HappyPebbles a răspuns:

Ba da. Poti face.Intri la prieteni si dai la privacy settings si dai la see ur friend list."only you"winking.happy