| Directioner4ever13 a întrebat:

Am o intrebare : cum pot sa sterg contul de facebook fara a ma loga? fiindca am uitat parola si nu mai stiu nici parola de la id-ul de pe care am facut contul. Ma puteti ajuta va rog? Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| ShizAnime a răspuns:

Nu cred ca se poate. Daca ar fi posibil atunci ai putea sa stergi contul altor persoane deci nu este posibil.

| BoggyP a răspuns:

Nu este posibil si tu mai mult ca sigur vrei pentru altcineva, am incercat si eu its impossible!