| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

am o intrebare cum sa fac sa apara canalul meu public pe Youtube, adica când scriu numele canalului meu la Search, imi da multe conturi cu acelasi nume, dar pe al meu nu, si daca caut pe alt browser tot asa e, ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Trebuie sa iti schimbi numele. Cand dai search normal iti arata canalele in functie de popularitate.

| Dumbi a răspuns:

Ce semeni cu Mesut Ozil…laughing

Canalul tau are mai putin de 1000 de subscriberi? Daca da, nu e destul de popular sau daca il ai 1k+ poate sa fie ca sunt mai multe persoane, cu acelasi nume, mai populare decat tine.