| Cristiiiish a întrebat:

Am creat un canal de Youtube cu aproape 2 luni in urma, atat canalul cat si contul. Chiar daca postez videoclipuri frecvent, acesta nu apare in rezultate. Daca scriu numele canalului nu il gasesc dar daca scriu numele exact al unui videoclip da.am verificat daca am setari de confidentialitate dar totul e ok, contul este public si poate aparea in rezultatele altor canale. Aveti idee care ar putea fi problema? Trebuie sa treaca o anumita perioada de timp ca sa il gasesc?

Răspuns Câştigător
| dantronikd a răspuns:

Cam in jur de 6 luni o sa il gasesti in cautare poate chiar si la recomandate

2 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Ai grija mare la tag-uri.