| meljssa a întrebat:

am o intrebare, mi-a instalat cineva windows7 ultimate, insa webul merge dar daca m suna cineva nu ma aude, ce sa fac, la laptop am sonor, doar la web nu am.am acer crystal eye webcam, pls rasp

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Fa setarile la messenger pentru sonor! Messenger->help->setup video & voice->aici seteaza microfonul tau ''choose the microphone you want to use'' ai o fereastra in care faci setarile la microfon! BY!

| CM7YRE a răspuns:

Intra-n control pannel la sound si vezi ca e bifat ceva pe-acolo, debifeaza optiunile cu mute care sunt bifate tongue

| sonya a răspuns:

Pai ca sa te auda trebuie sa ai microfon la calculator. Intereseaza-te mai intai si vezi daca ai micrfon incorporat in laptop. ceea ce eu nu prea cred ca ai. dar ar fi bine sa intri pe net sa cauti dotarile laptopului tau. Daca nu are microfon nu te astepta sa fii auzit.cumpara unu.

| meljssa explică:

Sonya da am microfon in laptop ca inainte s reinstalez windowsul se auzea la web.

| meljssa explică:

Sonya am microfon incorporat in laptop...si inainte s imi reinstalez windowsul mergea webul cu tot cu microfon