| DeeaDeuTsa a întrebat:

Buna~!
Am o intrebare~! Sa incepem... :::
[Introducere]::: Am intrat acum pe hi5 si am observat ca am notificari si comentarii la fotografii si doar unul la profil.
De notificari am scapat aplicand "blocheaza aplicatia" pentru ca stergandu`le nu reuseam, eu dadeam sa le sterg si nu se intampla asa. Am incercat pe Google Chrome.
La fel si cu comentariile la profil si poze... nu am reusit sa le aprob de pe Google Chrome si am incercat si pe Internet Explorer si tot nu merge ~!
Iar acum intrebarea::::~!::::
Cum pot face sa pot aproba comentariile si sa sterg notificarile? Astept raspuns... Va rog frumos si mult ~!
Vreau ajutor ~! Mare ajutor si cat mai repede va rog ~!
Fundaaa~!

2 răspunsuri:
| anamaria_1853 a răspuns:

Ca sa stergi notificarile: dai acolo si in dreapta va scrie: sterge mesajele selectate si dai acolo si le bifezi pe cele care vrei sa le stergi. funda?batting eyelashes

| anamaria_1853 a răspuns:

Nu cred ca poti aprobi comentariile pe hi5...