| anonim_4396 a întrebat:

Si eu am selectat sa nu primesc automat comentariile la fotografii sau profil, dar am o problema cand dau sa aprob comm-ul la poza sau profil nu merge, dau aprobare si nu se aproba ramane tot la primitesad. Oare ce s-a intamplat? I se mai intampla asta si altcuiva?

2 răspunsuri:
| Anonima307 a răspuns:

Dupa ce dai Aprobare nu mai misca mouse-ul, incearca si vezi daca merge. La mine functioneaza de fiecare data

| CrissCC a răspuns:

Multumesc:*, dar nu asta este problema.Cred ca este ceva probleme de la calculator, pentru ca cu alte site-ri n-am probleme, doar cu hi5, dar si cu hi5-ul doar cand primesc comm-ri la profil si poze am probleme, in rest merge totul ok. Oare ar trebui refacut windowsul?