| andreea23_3785 a întrebat:

am o intrebare si ma cam streseaza. Mi-a imprumutat cineva un stick cu internet vodafone de 500 Mb. ei, nu stiu cand s-au terminat cei 500 si am descoperit ceva. La utilizare mobila cand dau, apare cat mai am din cei 500 Mb. Eu am scos stick-ul si am dat la setare limita, de acolo am sters zilele in care am folosit internetul si am pus data actuala. Asa ca s-a golit din nou acolo la utilizare, ca si cum nu am folosit deloc internetul. Intrebarea mea este: il taxeaza pe respectivul la factura ceea ce am facut sau nu? Va rog raspunde-ti-mi daca stie careva. Multumesc

1 răspuns:
| Claudia_4421 a răspuns:

La internetul cu stick, Mb tot atata raman... doar ca sa ii ai si in urmatoarea luna, mai platesti ceva... Este ca un fel de abonament.