| Bella116 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de internetul de la vodafone.Am internet cu stick si cartela. Daca depasesc limita de 4 gb pe luna vine in plus la factura?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai de mult era in felul urmator, depaseai limita, iti scadea din viteza si te taxa cu vreun 1 euro la 100 de mega depasiti!

| RaduNew a răspuns:

Da trebuie sa platesti am avut si eu l-am luat la test trebuie sa platesti daca depaststi parca 100lei 1mb dai cand depasesti mu prea mai merge bine merge intrerupt si chiar daca nu ai depasit limita pe la orele de varf nu mai merge bine (se blocheaza, se intrerupe si se conecteaza pe antena de telefonie si nu poti sa intri pe net doar sa trimiti sms-uri )stick-urile de la Vodafone nu prea sunt bune