| Night a întrebat:

Buna am o mare problema, am schimbat emailul de la hi5 si scrie ca trebuie sa-mi trimita codul de activare dar nu se mai trimite am tot dat retrimetere dar nu primesc nimic pe email.Pls help.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai u mai puteai intra pe hi5 dupa ce ai schimbat emailul? si eu mi-am schibat emailul de la hi5 si nu pot intra pe hi5 si nu am primit nici confirmarea ai pe mail...

| Night explică:

Am gasit care era problema aveam setata o optiune la cont, sa nu primesc buletine informative.ms oricumhappy

| anasch a răspuns:

Uita-te in folderul bulk/spam, sau daca nu, mai asteapta.