| Alinaalian1234 a întrebat:

Am o mare problema va rog sa ma ajutati. Nu pot descarca nimi de pe internet. Nici mcar poze de pe google. Cand vreau sa descarc imi apare ca se downloadeaza, imi apare imagine acolo unde ar trebui sa se downloadeze, dar dupa ce imi apare ca s-a terminat procesul imaginea disparestraight face. Cum as putea sa rezolv aceasta problema worried? Va rog ajutati-ma.
FUNDA

2 răspunsuri:
| andreidraga a răspuns:

Incearca alt browser... Mozilla, I.E., Opera, Chrome ( Chromium )

| lixu16 a răspuns:

Depinde de programul cu care descarci. incearca cu google chrome, e simplu cand dai jos ceva de pe iternet o sa iti arate in bara ca descarci repectivul fisier dupa descacare dai dublu click pe fisier si iti apare fisierul descarcat, mai departe e simplu ( depinde ce vrei sa faci cu el la proprietati iti arata unde e salvat cati giga are et etc.) daca nu merge nici cu google chrom, schimba locul de download din internet exlorer sau modzila! Fa un folder separat ( de EX,, DESCARCARI NET`` ) si din bara de instrumente explorer sau mozila schimba locatia de download in folderul creeat nou!( ex,, DESCARCARI NET``). Daca nici asa nu reusesti e problama din windows dupa parerea mea. Succes!