| AMM97 a întrebat:

Am o mare rugaminte, ma puteti ajuta sa instalez un modem digi net de la RDS ZTE mf110 pe o tableta pc chinezeasca cu android 2.2 in care spune ca accepta acest tip de modem? trebuie sa completez name: Rds, device number: *99#, APN: cmnet, iar la user si parola am lasat liber, conform indicatiilor din cartea tehnica, am incercat si metodele spuse pe unele site-uri, dar nu functioneaza spunand Undisk damaged. You may have to reformat it. Nu se conecteaza in niciun mod. Va rog sa ma ajutati daca este posibil. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| aaddyyttzzuu a răspuns:

Problema ta poate fi un tehnica, daca este o tableta chinezeasca se poate sa iti fi luat "teapa" si sa nu fie compatibil cu un modem USB straight face