| ___u1Xr a întrebat:

Bună,am o mica problema la laptop, l-am aprins câteva minute și dintr-o data s-a stins și nu se mai aprinde deloc, marca este PEAQ.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

S-o crezi tu ca-i o mica problema... laughing S-a ars placa de baza sau placa video, procesor! ca sa schimbe astea te va costa mai mult de jumatatea laptopului. Dar sa fi sigur, verifica daca porneste pe baterie, daca nu atunci verifica daca porneste pe cablul de alimentare, verifica daca cablul/ mufa intrare este in stare buna, daca toate sunt ok este exact ce am zis mai sus, tu nu mai poti face nimic, il duci la un service it sau iti cumperi altul! Bafta!