| pisi57 a întrebat:

Am o pagina pe facebook, si alta pagina imi fura pozele! O pot bolca sa nu-mi vada pozele pe pagina?

Răspuns Câştigător
| Phercine a răspuns:

Pai nu cred ca ai cum sa blochezi acea persoana, sidaca o faci tot iti va putea lua pozele. Poti sa faci un "png" al paginii si sa-l pui pe poze. As fanii o sa vada pozele si cu asta, iti faci publicitate si lapagina. Dar eu cred ca nu o sa ti le mai ia. :* Funda?

8 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Da poti bloca acea persoana sau mai este o alta metoda sa ii dai report si acolo sa scrii ca iti fura contentul. Si vei rezolva problema.

| pbsolver a răspuns (pentru einenebun23):

Raporteaza contul la facebook. deschide una din pozele furate (de pe profilul persoanei respective) apoi apasa options si selecteaza report.

| ForYouBaby a răspuns:

Daca vrei poti sa ii dai block, dar poti sa setezi cine sa iti vada pozele adica : toata lumea, prietenii, prietenii prietenilor tai, sau doar tu happy

| MyGoodLife a răspuns:

Da

| airflow a răspuns:

Cel mai bine este sa raportezi pagina aceea, asa contul va fi sters/dezactivat

| mariaxmaria a răspuns:

Heii :3, pai simplu ii dai block acelei persoane.winking Sper ca te-am ajutat :*, funda? :3

| pisi57 explică (pentru mariaxmaria):

Am blocat. Nu poate sa-mi vada pozele de pe cont, dar le vede pe cele de pe pagina :'( Acolo o am la utilizatori intersizi si nu poate lasa comm.

| NebunaTha032 a răspuns:

Simplu! Ii dai,, block''