| ByankaC a întrebat:

Am o poza "http://www.homemade.ro/imagine/35701/Intrebare.html". in locul acelui om trebuie sa creez o fata si bineinteles imaginea ei reflectata in oglinda!
Intrebarea mea este:Cum pot face asta? Cu photoshop! Si totusi cum? putin ajutor! Va rog frumos!
Am cautat pe net tutoriale despre subiectul acesta, dar nu am gasit nimic.Cum as putea sa fac forma corpului toata neagra...

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Poate te pot ajuta cumva.

www.portofolio5.co.cc

exista o adresa de mail acolo.

1 răspuns:
| Ąω∂y ƒяόm ŤёяяĄ ♥ a răspuns:

Poti sa o decupezi la Paint pe fata si o pui in oglinda si in fata oglinzii. Incearca poate merge. La photo shop nu stiu cum.