| Fallen Angel a întrebat:

Am o problema. Am o imprimanta HP Deskjet F2400. Aseara am vrut sa printez ceva si mi-am dat seama ca am omis ceva si cum nu aveam cum sa opresc procesul de printare, am tras foile din imprimanta inainte sa printeze. De atunci nu mai tragea bine. Stiu ca am mai reinstalat-o odata si nu am avut probleme. Acum imi da o eroare la instalare. Am incercat sa instalez si cu cablul usb conectat si deconectat. Acelasi lucru. Nu am facut nimic diferit fata de data trecuta si nu stiu de ce imi da erori. Iar cand termina procesul imi zice ca dezinstalarea a fost completa dar eu am dezinstalat-o si vreau sa o instalez. Mentionez ca am CD-ul. Imi da eroare fatala la instalare si imi dau o pagina web ca sa rezolv dar eu am 13 ani si nu inteleg termenii pe care ii folosesc. Nu stiu la ce se refera. Am cautat ca sa downloadez programul de instalare dar nu am gasit. A mai avut cineva problema asta sau ceva asemanator? Va rog mult sa ma ajutati daca puteti. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| luckyluke a răspuns:

Data viitoare tine minte ca in bara jos in dreapata iti apare o iconita cu "printing status". De acolo poti opri precesul de printare.Cat despre "fatal error" de la instalare...cred ca ar trebui sa reinstalezi windows-ul.Bafta!

1 răspuns:
| GaBy*YOUr*DrEaM a răspuns:

Imprimanta e devina si nu ai dezinstalat imprimanta inainte sa o instalezi iar