| Foheoshe a întrebat:

Bună, am o problema, când dau pe Instagram la story sa pun o piesa, nu-mi arata piesele, adica si cand caut o piesa nu-mi da nici un rezultat, mi-am reinstalat aplicația, mi-am dat restart la telefon, am dat log out si dupa m-am conectat din nou si tot nu merge, știe cineva ce sa fac? Dau funda

1 răspuns:
| uryayaywu a răspuns:

Instagram a scos multe piese pentru ca au avut o cearta cu tik tok si nu stiu ce s-a mai întâmplat (funda )?