| IceCreamDoll a întrebat:

Buna,
Am o problema cu computer-ul. De fiecare data cand il inchid isi face Windows-ul nu stiu ce update si scrie 1/1. Nu stiu exact ce are si de ce de fiecare data face update-ul asta, dar dureaza destul de mult. Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| C0nflic7 a răspuns:

Dai Click pe Iconita din,tray,aia cu semnu-l exclamari, si dai more options, si turn off automatic updates

4 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Windowsul isi face update.Se actualizeaza pana la cea mai recenta versiune ( prin aplicatii, service pack-uri si update-uri de securitate). Stai calma, cand iti va aparea mesajul iar doar stinge monitorul si celelalte periferice si se va stinge singur happy.

| Chrysk2 a răspuns:

Ai reinstalat windosul de curand si isi face update,lasa-l sa isi faca treaba, si la mine se intampla, dar eu inchid monitorul si il las sa lucreze laughing

Respect,
Chrysk2

| lilme89 a răspuns:

Poti intra in Control Panel -> Security Setings -> iti apare 3 chenare - primul e firewall-ul - apoi automatic updates dai off si gata.

| valThina a răspuns:

Si mie imi facea asa.trebuie sa il lasi sa se termine ca daca nu intr-o zi nu o sa mai poti deschide calc si trebuie sa iti reinstalezi windowsusi poti pierde destul de multe informatii din calc happy