| Yumiii a întrebat:

Am o problema cu Google Chrome. :/ Cand il deschid imi zice ca "preferintele dvs nu pot fi citite sau unele functii nu mai sunt disponibile" sau ceva de genul si imi dispare tema pe care o am.
Cum sa fac sa nu mai faca asa? >.<
Funda~~♥

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Dupa cum spune si acolo, problema e la ei sau la browser.Mai de graba la browser. Am mai spus-o si o repet si pentru tinehappy: Google chrome e o panarama de browser, scuze expresia.Nu e reusit, vine cu o gramada de probleme, unii nu reusesc sa descarce de pe acest browser. DACA, tii atat de mult la goolge chrome, dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou.Dar sfatul meu e sa instalezi mozilla firefox care e mult mai bun, parerea mea. Vezi si tu si intelegi destul de bine ca in mesaj spune "... unele functii nu mai sunt disponibile." Deci anumite functii(nu stiu care) nu mai functioneaza pentru ca...nu mai sunt. O zi buna.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stiu ca Google Chrome au scos acele teme din pagina de cautare. Posibil asta sa fie.Nu mai este disponibila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tema nu mai e suportata, dupa update. Daca vrei sa-ti pastrezi tema, instaleaza o versiune anterioara de chrome si dezactiveaza update-ul automat. Daca vrei sa folosesti ultima versiune fara sa primesti mesaje de avertizare, dezinstaleaza tema.

| Doctorfishadi a răspuns:

Reinstaleaza-l o sa ajute, si vezi ca ora si data sa fie corect setate uneori face figuri!

| Tanya97 a răspuns:

Probabil ai o versiune veche, incearca sa inscrii un Google Chrome mai noi si reinstaleaza-l