| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă cu hidroforul. A apărut acum două zile după ce a revenit curentul (hidroforul era băgat în priză). De atunci, în momentele în care rămâne fără apă şi trebuie să scoată din fântână, porneşte şi nu se opreşte un timp îndelungat (zeci de secunde). Care ar fi problema?

1 răspuns:
| BaiatuCuFiatuRo a răspuns:

Si noi am avut aceeaşi problema cu el.De obicei de defecteaza sezorul de deasupra lui si trebuie schimbat. Arata ca un fel de cutie neagra.

Sper ca te-am ajutat