| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă cu messenger, se tot schimbă singur emojiul, fără să-l fi schimbat eu sau altcineva (cel din dreapta jos). Ideea e că numai la mine se modifică, nu și la cealaltă persoană. Am șters aplicația și am reinstalat -o, dar la fel se întâmplă. Cum pot rezolva asta? Din ce cauză se tot modifică?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă nu îl schimbi nici tu, nici celălalt cu care conversezi (fiindca si el poate face asta, fără ca Facebook sa iti trimită notificare), atunci e o eroare tehnica de la site, care se va remedia cu timpul.
Dacă te deranjează atât de mult, scrie la Facebook si roaga-i sa rezolve problema.
Caută in profilul Facebook unde scrie "Raportează o problemă" si lasă-le un mesaj in engleză.