| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu microfonul. de fapt pe skype cand sun pe cineva merge. dar cand sun dupa video call facebook nu-mi mai merge. ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| RaulStefan1 a răspuns:

Buna, trebuie sa faci niste setari la facebook call.

| alisia18 a răspuns (pentru RaulStefan1):

Cum? :-)

| RaulStefan1 a răspuns (pentru alisia18):

Acolo unde iti arata volumul la microfon trebuie sa setezi prin ce ai bagat microfonu mufa normala sau USB

| Marian_Serban_1992 a răspuns:

Salut eu am gasit un topic http://pc-config.info/cum-putem-activa-microfonul-in-windows-7/ si eu am probleme dar la fcb am schimbat windu si de cateva zile nu mai merge am vb cu 2 persoane si tot la fel face incearca sa urmaresti topicul poate il rezolvi