| ionica56 a întrebat:

Buna am o problema cu Mozilla Firefox.
Mia disparut sus Spatiul acela in care scriu linkul, back si next si setarile alea de deasupra, bara de navigare.
Daca dai click dreapta nu imi apare decat Restore, minimize.
Am reinstalat din nou ca m-am gandit ca o sa mearga dar in zadar. ajutor.

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Apasa 'alt' si o sa apara bara de meniu, apoi din vizualizare-bara de unelte pui bifa la toate (sau la ce iti trebuie). Merge garantat!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Click pe vizualizare\bifezi bara de navigare, daca ai inchis si bara meniului putin mai complicat, la vista si w7 C\utilizatori\nume\app data\Roaming\Mozilla\Firefox\stergi folderul Profiles, la pornirea firefox acesta se reface cu noile setari ca dupa instalare

| Jambooja a răspuns:

Click dreapta pe bara albastra si apasa pe Bara de Meniu, dupa care mergi la Vizualizare in Bara de Unelte si click pe Bara de Navigare.
Asta e tot. Bafta!

| kykygyrly a răspuns:

Hey si eu am aceeasi problema sper ca ne v-a ajuta cineva!