| ionica56 a întrebat:

Buna am o problema cu Mozilla Firefox.

Mia disparut sus Spatiul acela in care scriu linkul, back si next si setarile alea de deasupra, bara de navigare.

Daca dai click dreapta nu imi apare decat Restore, minimize.

Am reinstalat din nou ca m-am gandit ca o sa mearga dar in zadar. ajutor.

Mi-a disparut si bara de navigareee.
Habar nu am ce sa faccrying

12 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Da-i click dreapta un pic mai jos de titlu si bifeaza navigation toolbarwinking

| TDT a răspuns:

In Firefox, tine Alt apasat si o sa-ti apara meniul de sus. Mergi la View - Toolbars - Customize window si apasa Restore default set.

| Some0ne a răspuns:

Deci... urmeaza pasii (sper ca ai mozilla in romana ca eu am asa si o sa. ti explic in rom).
1.Acolo sus pe acea bara unde scrie fisier (file), editare (edit) acolo p acea bara dai la vizualizare (view)
2. Dai click la primul rand de acolo adica la "Bara de unelte" (nu stiu cum ii in engleza)
3. Apoi dupa ce ai dat click la bara de unelte selectezi a 2-a d acolo adica "Bara de navigare"
4.Si gata :d

Sper ca ai inteles.Succes`!

| Iony_5207 a răspuns:

Dezinstaleaza definitiv Mozilla Firefox. Ai grija sa nu mai ramana nici o particica din el in pc. Dupa, da un restart la pc.
In final instaleaza-ti-l din nou (daca vrei), dar o alta versiune! Sau poti folosi alt browser, cum ar fi Google Chrome sau Opera (tin sa-ti spun ca merg perfect (proprie experienta) )! happy

| AlexHutu a răspuns:

Din cate inteleg, esti in modul Full Screen. Incearca sa apesi pe F11, care ar trebui sa te scoata din full screen.

| MrCernea a răspuns:

Click dreapta pe bara de sus si bifezi "Navigation toolbar "bafta
ai grija ca tu dai click dreapta sus de tot! o idee mai jos pana gasesti "menu bar, navigation...

| pryntesa a răspuns:

Da si tu clic dreapta mai jos de bara de navigare si o sa iti apara mai multe dala si bifeazale pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba windowsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te speria! Apasa Alt apoi Click dreapta si dupa aia le vifezi le toate
Bafta!winking

| forzasteaua a răspuns:

Pai iti da Restore, minimize daca dai pe bara de sus.incearca sa dai mai jos si le bifezi pe cele care iti trebuie. daca nu merge instaleaza internet explorer

| Hisaya a răspuns:

In partea aia de sus unde ti-a fost navigatorul da click dreapta si scrie acolo Navigation Toolbar. Apasa pe ala si iti apare.

| Alex_Alexandru_1997_SLqm a răspuns:

Fi atenta! dai click pe bara aia de sus si dai repornire firefox dai okei apoi o sa iti apara ceva si tu dai repornire sigura! Apoi ti se da un fel de restart la Mozila SI GATA!