| 1andreea123 a întrebat:

am o problema cu skype-ul, l-am deschis dimineata si era deconectat,am incercat sa ma conectez din nou dar nu imi da voie, mi-am facut un alt cont dar tot nu imi da voie ...am mai incercat sa il sterg, iar apoi sa il instalez din nou si nimic. Mentionez ca folosesc linux, dau funda celui / celei care ma ajuta mersii :*

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Problema este de la Skype.Fiind un soft comercial deszvoltat de Microsoft la un moment dat versiunea veche nu va mai funcționa(prostii comerciale).Ca să poți folosii skype în continuare trebuie să descarci și să instalezi ultima versiune.Așa am pățit și eu(pe linux). Succes