| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu tastatura mea.De un tip tastatura ba merge ba nu merge, iar peste 2-3zile dupa ce face figuri din astea nu mai merge deloc, dar cele optionale de sus si de langa ea merg.Am schimbat tastatura cu alta tastatura si asta noua merge. Vreau sa revin ma tastatura veche va rog puteti sa imi spuneti ce sa fac? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Sorin_4540 a răspuns:

Eu zic sa folosesti tastatura cea noua!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ai putea sa o duci undeva la un profesionist sa o repare ca s-ar putea sa ai ceva ars in ea si se poate schimba daca e doar ars sau rupt un fir! Eu te sfatuiesc sa verifici daca nu are fire rupte sau arse si daca are aaltceva poti sa o folosesti pe cea noua dar e pacat sa o arunci pe cea veche si de aceea e mai bine sa te uiti ca nu cumva sa fie o problema minora!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am aceeasi problema... butoanele de sus merg iar cifrele literele si restul nu,,, si ba merge ba nu merge. vreau sa stiu si eu daca este vreo solutie sa o repar