| costincs98 a întrebat:

Salut, am si eu o mare problema: Am tastatura si mouse fara fir de 4-5 ani si de cateva zile face figuri dau de mouse si abia se misca sageata... si tastatura...cand joc un joc tin pe space sa sar dupa cateva sec nu mai sare... Daca dau in control panel sa vad calitatea semnalului zice ca e slaba.Si asta e culmea am antena aia sau ce o fi chiar langa mouse si tastatura... Poate puteti sa ma ajutati
Si alta intrebare... daca mi-as cumpara un mouse cu fir ar merge sa am tastatura fara fir si mouse cu fir?
Multumesc pentru raspunsuri (va rog daca nu stiti sa nu raspundeti sau daca banuiti)

Răspuns Câştigător
| my23ro a răspuns:

Are baterii cumva?
A mea face figuri cand ramane fara baterie si scrie ea de capul ei.
Daca e pe baterii schimba bateriile.
Da merge. Eu asa am. Mouse cu fir si tastatura fara.

2 răspunsuri:
| razvan_8236 a răspuns:

Mai curatal acum vrei sa te tina toata viata

| costincs98 explică:

Curatal... cum naiba sal curat ca nu i-am facut nimic sa nu mai mearga... in fine bateriile sunt luate de 1 zi si cica nu are semnal mausul face figuri iar tastatura face si ea la space As vrea sa imi iau un maus cu fir.ce fac il bag si gata merge?