| sheishappy a întrebat:

am o problema cu telefonul (Sony Xperia E). Mi-am instalat Retrica si mi se incarca foarte greu o poza fata ce celelalte telefoane ale prietenilor care se incarca imediat. Mi-am resetat si telefonul dar degeaba. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Merge greu pentru ca dupa update-ul de la 4.1.1, practic Sony si-a batut joc de optimizare.
2. Ce telefoane au prietenii tau. SOftware-ul conteaza partial. Daca ei au telefoane mai performante, normal ca le merge mai rapid.

| shannygelu a răspuns:

Poti face poze si fara porcaria de retrica nu ti chinui telefonul degeaba atata poate