| flaviu1 a întrebat:

am o problema cu un joc: Need for Speed Underground 2. L-am instalat am pus crakul iar cand sa ma joc imi scrie: SPEED2. EXE has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.Help plz

Răspuns Câştigător
| Gabystelistu95 a răspuns:

Crack-ul nu este bun, uite unul bun aici, este al meu: http://www.easy-share.com/1908791322/speed2.exe

9 răspunsuri:
| ItzRivenGod a răspuns:

Nu prea inteleg. Vrei sa spuica se opreste in timp ce joci sau cand itunci cand pornesti.Atunci cand se opreste in timp ce joci e posibil:1 virusi
2lipsesc date din joc
3nu e compatibil sistemul
Dar cand se opreste in timp ce joci poate fi:
1 ai un trainer sau mega trainer si tu nu stii
2virusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic! Poate fi de vina si crack-ul! Incearca si fara crack cu cd-ul bagat si vezi ce rezultate iti da. Reinstaleaza jocul si nu mai baga crack si incearca cu cd-ul 1. Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda destepti sunteti toti SPEED2 inseamna ca iti cere cd2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut am si eu NFS Underground 2. Incearca si fara crack si cred ca iti va merge. Eu nu am pus crack-ul si merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dmi si mie crakul sa vad dacai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flaviu ai o problema la calculator sau tu nu l-ai instalat bine

| sorina_2296 a răspuns:

SPEED2. EXE has encountered a problem and deeds to close. We are sorry for the inconvenience.Se traduce SPEED2. EXE a intalnit o probleme si trebuie sa se inchida. ne cerem scuze pentru problemele create. Cel mai bine ar trebui sa il stergi sau sa gasesti problema si so rezolvi cat mai repede pana du iti strica calculatorul.Mult noric!

| nolimits a răspuns:

Same problem cu tot cu crackul propus de primul tip... cred ca am downloadat de 7 ori underground 2, de fiecare data fiind ceva diferit si mereu "has encountered a problem". problema cu jocul e sigur treaba ca-i piratat si ceva buggy la ele tot trebuie sa fie... vrei sa nut-i faca probleme jocul - din pacate trebuie sa-l cumperisad. mie unul mi se pare ca-i cel mai bun dintre nfs-uri

| Marian_Paul_1999 a răspuns:

Nu este bun crack-ul baga-te pe net si descarca alta versiune de crack pentru NFS UnderGround 2