| MoonLight a întrebat:

Am o problema cu WinRar-ul. Cand downloadez ceva si deschid acea arhiva imi apare "Error:Unexpected end of archive". Si asta nu e tot: cand deschid continutul arhivei primesc : "The archive is either in unknown format or damaged" sau "The file is corupt". Va rog am urgenta nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Aia in mod normla e eroare pe partea arhivei, nu al programului. Dar daca nu merge nicicum poti incerca sa inlocuiesti winrar cu http://downloads.sourceforge.net/sevenzip/7z465.exe, e un program gratuit mai complex care suporta mai multe tipuri de arhive.

2 răspunsuri:
| MoonLight explică:

Multumesc pentru raspunsuri happy

| Boldijar_Andrei_1982 a răspuns:

Si eu am o problema cu win rar mie imi zice :aveți nevoie pentru a începe extragerea dintr-un volum anterior de a despacheta? nu stiu la ce se refera