| katherine09 a întrebat:

Am o problema cu yahoo mail, imi arata ca sunt logata pe yahoo, acolo sus in dreapta imi apare ca am 9 mailuri noi, insa cand dau sa intru pe mail mi se tot cere sa rescriu parola si dupa ce o scriu imi tot reapare aceasta pagina. Ma puteti ajuta, va rog? Multumesc!

1 răspuns:
| RaraSeeDY a răspuns:

Este o proble a browseru-lui, posibil sa fie de la un irus sau de la un cheach intrat aiurea. Incearca alt browser, vezi daca face la fel dar eu zic ca nu. Eu zic ca 100% iti v-a verme happy Multa bafta