| crisag a întrebat:

..As avea si eu o intrebare referitoare la yahoo mail...
de ceva vreme incoace cand imi pornesc messengerul, dupa pornire imi arata cum ca as avea 58-60 de mailuri cand de fapt,daca am vreo doua trei,din ce motiv imi arata ca am asa mailuri multe, si cum as putea sa fac sa-mi arate numarul corect al mailurilor? Si inca o problema ar fi ca de curand am schimbat parola si acum de cate ori vreau sa intru nu pot decat daca scriu parola noua chiar daca am bifat sa ma pastreze autentificat,
va multumesc.

6 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Nu sunt meiluri mai vechi necitete PRIMESTI SPAMsi alea sunt c0nsiderate ca meil"

| crisag explică (pentru AdrenalinTm):

Dar sterg tot mesaje primite spam-uri si tot imi arata ca am o suta si ceva de mesaje cand de fapt mailul este gol

| AdrenalinTm a răspuns (pentru crisag):

Strgele si din trash si fa o stergere la toate

| crisag explică (pentru AdrenalinTm):

Sters toooot dar tot asa apare

| AdrenalinTm a răspuns (pentru crisag):

Intra cu alt browser gen internet explorer

| Husicel a răspuns:

Sunteți sigur că nu aveți mail-uri mai vechi necitite?
în al doilea rând din câte știu dacă ștergi istoricul la ieșire te delogheză sau numai dacă închideți calculatorul vă deloghează automat