| piciuk a întrebat:

am si eu o problema cu mail-ul.mai exact sunt logata pe mess (yahoo) si intru in mail, imi apare la mess ca am fost conectata pe alt pc si imi intra o casuta de chat in pagina cu mailul, am dat acolo sign out, dar de fiecare data cand intru din nou pe mail tot imi iese messengerul. solutii? multumesc

1 răspuns:
| ronin33dan a răspuns:

Ptr ca ai setat ca in momentul cand intri pe mail sa te si logheze pe messenger automat.Este ca si cum altul ar intra pe aceiasi adresa de la un alt comp. Undeva sus in dreapta adresei tale trebuie sa setezi offline si cand vei intra nu te va mai deloga de pe mess.Succes!