| razvybossu95 a întrebat:

Buna am o problema cu yahoo messenger
am vrut azi sa il descarc si cand e aproape gata scrie au mai ramas cateva secunde si nu se mai descarca tot asa ramane mult si bine
ce pot face? ajutati-ma
dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ce ai spus, prietene, dar stii tu oare ca inainte de a reinstala windows-ul, trebuie sa devirusezi? Si ce daca ai sters partitia "C"? Virusul ramane in sistem, sau in "D". Parerea mea. Virusul nu te lasa sa descarci.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur descraci de pe google chrome.Incearca sa descarci de pe internet explorer sau mozilla.Da, e de la un virus cum zice si Ionutz.

| razvybossu95 explică (pentru anonim_4396):

Nu descarc de pe chrome descarc chiar de pe mozilla.nu joc metin2 am jucat dar am reinstalat windowsu cand m-am lasat asa ca ce pot face?

| Ionutz_Marian_1994 a răspuns (pentru razvybossu95):

Formateaza pc si instaleaza mai intai un anti virus recomand avira sau kasperky lab

| anonim_4396 a răspuns (pentru razvybossu95):

Probabil ai reinstalat win cu virusi cu tot, nu ai sters artitia "C". Baga un antivirus bun si scaneaza cu el.

| razvybossu95 explică (pentru anonim_4396):

Te auzi ce zici? oare cum sa nu sterg C-u le-am sters crede-ma am ceva experienta in instalarea de windows aia nu ii o problema

| razvybossu95 explică (pentru anonim_4396):

Din pacate nu-ti pot raspunde prin mesaj deoarece am status de junior dar nu stiu cum sa facem sa ma ajuti cu problema.trimite-mi tu un mesaj cu ce spatiu ar trebui sa am si cu facebook-ul tau daca ai si vb acolo.ms mult

| razvybossu95 explică (pentru anonim_4396):

Boss nu te gasesc nu stiu baga tu razvy razvyut... si trm mesaj in particular

| razvybossu95 explică (pentru anonim_4396):

Nu te gasesc pe fb baga tu razvy razvyutzu

| anonim_4396 a răspuns (pentru razvybossu95):

Facebook Luci Luci, am aceeas poza ca aici, astept.

| anonim_4396 a răspuns (pentru razvybossu95):

Am auzit ce ai spus, prietene, dar stii tu oare ca inainte de a reinstala windows-ul, trebuie sa devirusezi? Si ce daca ai sters partitia "C"? Virusul ramane in sistem, sau in "D". Parerea mea. Virusul nu te lasa sa descarci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.facebook.com/ramon2473

| Ionutz_Marian_1994 a răspuns:

Ai un virus ca asa am si eu se descarca pana la 99, 8 si asa ramane ai un virus. Poate sa fie de la switchbot daca joci metin2. FUNDA