| xSunriseX a întrebat:

Bunahappy am o problema cu Yahoo Messenger-ul...dupa ce mi se descarca dau clik sa il instalez...ii dau run. apoi nu imi apare nimic.[am windows xp]..va rog mult sa ma ajutati!

4 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Buna,
Instaleaza YM in offline mode: xh.yimg.com/gj/msgr/11/client/ymsgr1100_1751_us.exe
Copy & paste la link.
Mult noroc!

| SM_9305 a răspuns:

Aceasta problema am avut si eu mai mereu, si era din cauza windowsului fa-ti un alt windows aruncal pe actualul eu asa am facut si acun nu mai am prb

| alexutzu126 a răspuns:

Depinde de unde ai descarcat yahoo si ce yahoo ai descarcat! http://messenger.yahoo.com/download/ Descarca de aici messenger 11! E cel mai bun!