| andutz a întrebat:

Mi-am instalat messenger 10, dupa mi-au aparut niste erori de la yahoo. Acum vreau din nou sa-mi instalez messenger 9 dar cand il instalez (pentru ca am setarile in calculator)... tot messenger 10 imi apare. Cum fac sa am din nou messenger 9? La control panel nu-mi apare messenger 10. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Pai...Click pe Start->Control Panel->Add or Remove Programs->Yahoo Messenger ->Uninstal/Remove.Descarci Yahoo Messenger 9 si il instalezi.Trebuie sa iti mearga.
http://yahoo-messenger-9.en.softonic.com/

8 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Nu nu! ca sa-ti mearga sigur, ia ciocanul si ca sa stergi de tot yahoo messenger 10, dai cu ciocanul in monitor, pana cade yahoo messenger-ul! Cand nu-l mai vezi pe monitor, atunci ai reusit!

| coosmin24 a răspuns:

Dezinstaleaza yahoo 9, 10 cu programul Your Uninstaller! deoarece sterge registriile programului. DA-i un restart dupa care instaleaza ce yahoo vrei.bagati 8 ca ala este bun s-au 9 pe care il vrei.

Răspuns utilizator avertizat
| Dru a răspuns:

Iti dezinstalezi mai intai messenger 10 si apoi il instalezi pe 9 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur merge cum a zis silvia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai andutz toata faza e sa intri in control panel >ad or remove programs >remove y! m 10... Daca nu-ti apare la acea lista toata solutia este sa reformatezi calculatorulbig grin

| stefanuti a răspuns:

Daca vrei te ajut eu sati poti istala messegire 9 id stefanutifrumosu