| atudorel a întrebat:

Am o problema in google chrome, defiecare data cand doresc sa intru intr-o noua pagina mi-o deschide intr-un tag nou. Ma puteti ajuta si pe mine? big grin Dau funda happy

1 răspuns:
| SonicAndrei a răspuns:

Îți deschide un fel de Google? Am pățit. Metoda de eliminare ar fi aceasta:

1) Intră în Setări (pătratul din dreapta sus).
2) La pornire setează Filă nouă.
3) Butonul Pagină de pornire modifică-l cu Fila nouă.
4) Setează ca motorul de căutare să fie Google.
5) Intră la Extensii (pe stânga) și elimină tot ce nu cunoști. Cel mai bine elimini doar acea pagină care se deschide la început, dar le poți elimina și pe toate...

Am pățit și eu odată așa, dar până la urmă am reușit. În cel mai rău caz reinstalează Google Chrome. Ca să ți se salveze marcajele îți trebuie un cont pe Google.