| veero a întrebat:

Hei! Am o tableta e-boda revo r70 careia i se opresc functiile si aplicatiile la deschiderea lor si nu pot face absolut nimic pe ea. Am patit asa de vreo 2-3 ori, iar de fiecare data problema s-a rezolvat, dar doar temporar. Stiti care este cauza problemei si cu o pot rezolva? Multumesc :*

1 răspuns:
| AntoAnto2006 a răspuns:

Si eu am o problema de genul la tableta, dar aplicatiile mele se inchid doar dupa ce ies eu din ele. Este posibil sa ai probleme la placa de baza, altceva nu-mi vine in cap.