| henry14 a întrebat:

Buna am o problema
joc pes 2013 la fotbal life cand joc cu echipa originala cu jucatorii aia slabi nu e nicio problema merge perfect cand am meci cu o echipa mai buna incepe sami sacadeze nu stiu de ce si la exhibition cand joc u barcelona tot sacadeaza si am cerintele pentru el + 4 coolere in carcasa montate corect temperaturile normale e certat de praf
cand eschid jocul inchide toate programele nu am virusi folosesc si ccleaner ce sa fie?
cine raspunde corect si la obiect primeste funda

1 răspuns:
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, henry

Este cam ciudat, avand in vedere ca echipele nu influenteaza game-playul, fiind ele bune sau slabe.Incearca sa schimbi crack-ul si spune-mi daca a mers.

O zi buna, AfroB.