| FragenSieMIr a întrebat:

am o problema la MT2 nu reusesc sa cresc repede [nu sh. nu ma pricep] imi fac colegii in ciuda la scoala ca au conturi mari. imi poate da cineva un cont de metin2? dau FUNDA:X:X:X:X!

ID:me_olyy

2 răspunsuri:
| UnicornulFericit a răspuns:

Buna, pai in loc sa cersesti conturi de lv. mare ia-ti si u un ptivat
www.modialmt2.com
www.metin2gx.ro
si fa lv. 120+(pe MondialMt2)si mergi maine la scoala si lasa-i masca.
O zi buna
Si da-mi o Funda...

| EnjoiProSkater a răspuns:

Iati metin2gx ie sv privat si cresti repede dar numai pe sv 3 mai merge sa faci cont. Funda?